Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Mynt, Medaljer & Frimärken
Övrigt
SALUTKANON, gjutjärn, modell 1700-tal.
339057. SALUTKANON, gjutjärn, modell 1700-tal.
Längd 35 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 35 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 124