SKRIVBORDSSTOL, Ek, Bemålad svart.

3390404. SKRIVBORDSSTOL, Ek, Bemålad svart.

Höjd och sänkbar snurrfunktion.
Sitthöjd ca 50 cm.

Bruksslitage, samt repor. Ny klädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd ca 50 cm.

Antal besök: 267