LÅDSPEGEL, Danmark, 1800-tal.

LÅDSPEGEL, Danmark, 1800-tal.
339018. LÅDSPEGEL, Danmark, 1800-tal.

Lådspegel, Danmark nyrokoko 1800-tal
Bredd 57 cm
Djup 33 cm
tot höjd 75 cm.

Bruksslitage, saknar nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 57 cm
Djup 33 cm
tot höjd 75 cm.

Bruksslitage, saknar nyckel.

Nycklar saknas.

Antal besök: 935