338990. MATSALSMÖBLEMANG, 6 delar, gustavianskstil, 1900-tal.
Bord med 2 st iläggsskivor, diameter 105 cm, höjd 74 cm, tot med iläggsskivor 165 cm
4 st Stolar
1 st Linneskåp bredd 114 cm, djup 38 cm, höjd 148 cm.
Bruksslitage, stötmärke, färgsläpp, fläckigt tyg, behöver omvårdnad se bilder !