GARDINER, LÖPARE samt DUK, 4 delar, gobeläng, rokokostil, 1900-tal.

338979. GARDINER, LÖPARE samt DUK, 4 delar, gobeläng, rokokostil, 1900-tal.

Dekor i form av rosor, urna, fåglar och rocailler. Gardiner fodrade med linne. Löpare 137 x 58,5, duk 104 x 146 cm, 2 st gardinlängder á 196,5 x 58.

Bruksslitage, en gardinlängd med fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 147