HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal.
338970. HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal.

2 delat, Bredd 131, djup 77, total höjd ca 247 cm.

Slitage, skador på samtliga hyllplan, lösa fötter, avsågade ryggbrädor på överskåpet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904