SIGGER JERNMARK. "Bokserbåt, Kustens varv". Olja på duk, signerad.

33895. SIGGER JERNMARK. "Bokserbåt, Kustens varv". Olja på duk, signerad.

46x56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x56 cm.

Antal besök: 1 818