TAGE GAVIK. "Höstafton i Majorna(Pölseberget). Olja på duk, signerad.

338925. TAGE GAVIK. "Höstafton i Majorna(Pölseberget). Olja på duk, signerad.

Ca. 53x65 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 53x65 cm.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 812