MASK, Chokwe, Angola.

MASK, Chokwe, Angola.
3389163. MASK, Chokwe, Angola.

Höjd 22 cm.

Proveniens: Ulf Gudmundsen (1938-2023), Fanø, Danmark.

Bruksslitage.

Tema

Ulf Gudmundsens Ere Ibeji African Collection

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Tema

Antal besök: 589