CHIFFONJE, Karl Johan, 1800-tal.

338914. CHIFFONJE, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 108 cm. Djup 45 cm. Höjd 115 cm.

Småskador och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Småskador och ytrepor.

Antal besök: 848