ARMBANDSUR, stål, Atlantic, Benmatic DD.

3388745. ARMBANDSUR, stål, Atlantic, Benmatic DD.

Manuell. Datum. Ca. 35 mm.

Repor, slagmärken, slitage.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Manuell. Datum. Ca. 35 mm.

Repor, slagmärken, slitage.

Antal besök: 315