OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, dat 1871.

33887. OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, dat 1871.

Landskap. 31x54.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. 31x54.

Krackeleringar.

Antal besök: 880