BYRÅ, trä, rokokostil, 1900-tal.

338869. BYRÅ, trä, rokokostil, 1900-tal.

Två lådor med metallhandtag. Skuren dekor.
Längd 55,5 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 63 cm.

Bruksslitage, något kantstött.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55,5 cm.
Bredd 34 cm.
Höjd 63 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 670