338866. SKÅP, ett par, trä och marmor, 1900-tal.
Lösa vita/grå marmorskivor. Vardera med varsin dörr och låda. Tre lösa hyllplan invändigt totalt (en saknas).
Längd 40 cm.
Bredd 38 cm.
Höjd 75 cm.
Bruksslitage, maskstungna, fläckar, smärre sprickor, marmorskivor med repor/märken.