SILVERBESTICK, 15 st, Sverige och Norge.

33886. SILVERBESTICK, 15 st, Sverige och Norge.

Serveringsskedar, ströare samt diverse bestick. Vikt ca 500 g. Längd 10 - 22 cm.

Bruksslitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt skador.

Antal besök: 1 734