SKRIN SAMT LJUSSTAKAR, 5 st, mässing bland annat Bersbo samt KNIV, J. Marttiini.

338832. SKRIN SAMT LJUSSTAKAR, 5 st, mässing bland annat Bersbo samt KNIV, J. Marttiini.

Höjd ca. 10-22 cm.

Skrin med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 10-22 cm.

Skrin med fanerskador.

Antal besök: 495