KARMSTOL, bemålad, jugend, 1900-talets första kvartal.

338789. KARMSTOL, bemålad, jugend, 1900-talets första kvartal.

Rygghöjd 81, sittdjup 46 cm.

Senare bemålad, slitage samt en mindre skada på sits.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 81, sittdjup 46 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 384