FICKUR, Kronometer, Minerva, 1900-tal.

338783. FICKUR, Kronometer, Minerva, 1900-tal.

Urtavla märkt "Minerva". Inre boetten märkt "Kaliber Minerva 9 C H". Diameter 50,5 mm, vikt 92 gram.

Slitage. Märken. Repor. Skadad urtavla. Går ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 391