NÄSDUKSVAS, glaserat gods, 1900-tal.

3387722. NÄSDUKSVAS, glaserat gods, 1900-tal.

Ca 23x22 cm, höjd ca 17 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 23x22 cm, höjd ca 17 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 291