SLIPSTEN, "Kiruna-Slipen", Luna.

3387314. SLIPSTEN, "Kiruna-Slipen", Luna.

Modell M-S-50-275. Höjd ca 31 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Slipstöd saknas. Fungerar enl. uppgift, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 732