AFFISCHER, 2 st, Kalle Anka, 1980-tal.

3387246. AFFISCHER, 2 st, Kalle Anka, 1980-tal.

Rammått:
Donald Duck Filmography, 103x72 cm.
Helnwein Donald Duck 50th Birthday, 66,5x86,5 cm.

2 mindre skador i glas på "Helnwein".
Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått:

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 309