TOFS, silver, PRIAB, Sverige, 1900-tal.

3387106. TOFS, silver, PRIAB, Sverige, 1900-tal.

Höjd: Ca 8 cm
Vikt: 105 gram.

Märken, skav och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: Ca 8 cm
Vikt: 105 gram.

Märken, skav och repor.

Antal besök: 210