ÖRHÄNGEN, ett par, 18k guld med ametister. OPI, 1900-talets andra hälft.

338708. ÖRHÄNGEN, ett par, 18k guld med ametister. OPI, 1900-talets andra hälft.

Längd ca. 1,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 1,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 582