STOL. Teak och galon. Modern design, 1960-tal.

3387022. STOL. Teak och galon. Modern design, 1960-tal.

Höjd 73, bredd 50, djup 48 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, märken.

Antal besök: 519