FLASKA, glas, "PET", Limited edition 500 ex., Ulrica Hydman Vallien, Boda glasbruk. 1900-tal.

338670. FLASKA, glas, "PET", Limited edition 500 ex., Ulrica Hydman Vallien, Boda glasbruk. 1900-tal.

Dekor i form av ormar.
Signerad. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i form av ormar.
Signerad. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 541