SOFFGRUPP,BRUN,SAMMET, 3 DELAR.

3386327. SOFFGRUPP,BRUN,SAMMET, 3 DELAR.

3 sits-soffa, höjd 90 cm, längd 185 cm.
Ett par fåtöljer, höjd 90 cm, bredd 83 cm,
Sitthöjd 47cm.

brukslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 47cm.

brukslitage, repor.

Antal besök: 510