SPEGEL, 1900-talets början.

SPEGEL, 1900-talets början.
338632. SPEGEL, 1900-talets början.

Bronserad ram med rikligt dekor av blommor. Höjd 126 cm.

Dekorskador samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 817