BREVPRESS, lejon, majolika, Göteborgs Porslinsfabrik, 1800-tal.

338612. BREVPRESS, lejon, majolika, Göteborgs Porslinsfabrik, 1800-tal.

Längd 7 cm, höjd 11 cm.

Bruksslitage, nagg på tass samt på man.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 7 cm, höjd 11 cm.

Antal besök: 1 567