COLLIER samt ARMRING, 2 delar, metall och syntetiska stenar, Dansk Smykkekunst, Danmark. 2000-tal.

338608. COLLIER samt ARMRING, 2 delar, metall och syntetiska stenar, Dansk Smykkekunst, Danmark. 2000-tal.

Collier, längd 40 cm. Armring, diameter ca 6 cm, bredd 3,4 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 753