SALONGSGRUPP, 4 delar, Chippendale-stil.

338457. SALONGSGRUPP, 4 delar, Chippendale-stil.

Vitmålad salongsgrupp med ljus klädsel. Bord, längd 100, bredd 60, höjd 65 cm. Soffa, längd 184, bredd 78, höjd 80 cm.

Bruksslitage, fåtal repor samt stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 321