DAVID LARSSON. Olja på pappannå. Signerad DL.

33840. DAVID LARSSON. Olja på pappannå. Signerad DL.

Bohuslänskt fiskesamhälle. 29 x 22,5 cm.

Reva i nedre vänster hörn.

David Larsson (1898–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Reva i nedre vänster hörn.

David Larsson (1898–1976)

Antal besök: 6 191