POKAL, Johansfors, 1900-talets mitt.

338394. POKAL, Johansfors, 1900-talets mitt.

Glasspiral innesluten i pelaren, höjd 42, diameter 16 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 059