FARTYGSVENTIL, mässing, 1900-tal.

3383848. FARTYGSVENTIL, mässing, 1900-tal.

Diameter 14 cm. Höjd 12 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 14 cm. Höjd 12 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 283