UNBEKANNTER KÜNSTLER. 2 målningar: hästar.

3383321. UNBEKANNTER KÜNSTLER. 2 målningar: hästar.

2 små målningar: hästar, olja på trä eller olja på hårdplatta, båda signerade med svårläsbarhet, ca. 18 x 24 och 18 x 13 cm, med ram upp till ca. 35 x 29 cm.

Små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små tecken på slitage.

Antal besök: 482