KONSTGLAS, 5 delar, 1900-tal, bl a Orrefors och Älghult.

338325. KONSTGLAS, 5 delar, 1900-tal, bl a Orrefors och Älghult.

Höjder: mellan 10 och 23 cm.
Skål på fot, Orrefors, m slipad dekor.
Glas, Orrefors, 2 st, m målad dekor.
Karaff Älghults Glasbruk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder: mellan 10 och 23 cm.
Karaff Älghults Glasbruk.

Bruksslitage.

Antal besök: 879