BOKSTÖD, ett par, marmor, 1900-tal.

338279. BOKSTÖD, ett par, marmor, 1900-tal.

I form av rovdjur.
Höjd ca. 19 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av rovdjur.
Höjd ca. 19 cm.

Nagg.

Antal besök: 73 577