KISTA, gråmålad, tidigt 1900-tal.

338251. KISTA, gråmålad, tidigt 1900-tal.

Etikettmärkt "Stockholm Central". Längd 82, bredd 47,5, höjd 40 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 671