BARSKÅP, 1950/60-tal.

BARSKÅP, 1950/60-tal.
3382474. BARSKÅP, 1950/60-tal.

Dörrpar med bakomliggande hyllinredning. 4 lådor samt bakskåp med glasad front. Längd 148 cm. Djup 40 cm. Höjd 117 cm.

Bruksslitage, fuktfläckar, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 823