OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell.

338185. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pastell.

Landskap med kvinna och boskap. Otydligt signerad och daterad 1872. 73x54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 578