G-BASTROMBON, BESSON.

G-BASTROMBON, BESSON.
3381688. G-BASTROMBON, BESSON.

Med etuie, längd 139,5 cm. Serienummer 16327.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 534