GNISTSKYDD till KAKELUGN, metall, 1900-tal.

338167. GNISTSKYDD till KAKELUGN, metall, 1900-tal.

Genombruten dekor, med snäcka och maskaron. Verktyg till eldstad medföljer.
Längd 60, bredd 30, höjd 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 561