LJUSLYKTA, Leif Ahrle, signerad 98-34 unik Leif Ahrle.

338164. LJUSLYKTA, Leif Ahrle, signerad 98-34 unik Leif Ahrle.

Höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 297