Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
EMALJSKYLT, "Lyckholms Ljusa", Aktiebolaget Pripp & Lyckholm, 1900-talets första hälft.
338161. EMALJSKYLT, "Lyckholms Ljusa", Aktiebolaget Pripp & Lyckholm, 1900-talets första hälft.
Ca 31 x 23,5 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 31 x 23,5 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
1 582