VIKSKÄRM i bambu, orientalisk stil, 1900-tal.

338138. VIKSKÄRM i bambu, orientalisk stil, 1900-tal.

Femdelad vikskärm med bemålning med växtlighet, berg och fåglar
Sammanhållen med rep
Fallande höjd från mittskärm
Mittskärm, höjd 120 cm, nästföljande 115 cm, yttersta skärmarna 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sammanhållen med rep
Fallande höjd från mittskärm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 563