SKÅL, på fot, glas, med luftspiral, 1900-tal.
338134. SKÅL, på fot, glas, med luftspiral, 1900-tal.
Höjd 42 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 42 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 420