SKÅL, på fot, glas, med luftspiral, 1900-tal.

338134. SKÅL, på fot, glas, med luftspiral, 1900-tal.

Höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 594