AKUSTISKA GITARRER, 2 st, bl a Coral C-150, Hagström import, 1900-tal.

338125. AKUSTISKA GITARRER, 2 st, bl a Coral C-150, Hagström import, 1900-tal.

Två akustiska gitarrer
En ettikettmärkt Coral, model no. C-150, serial no., 13097
a hagstrom import.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två akustiska gitarrer
a hagstrom import.

Bruksskick
Slitage
Ej funktionstestade.

Antal besök: 3 234