ANDERS EMGÅRD. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad med monogram AE.

338104. ANDERS EMGÅRD. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad med monogram AE.

A tergo, Anders Emgård, Esarps Skola, A Emgård -78
Mått: 44x68 cm.

Anders Emgård (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 44x68 cm.

Anders Emgård (Född 1938)

Antal besök: 2 252