12 Tallrikar 12 Djupa tallrikar 11 Förrättstallrikar 11 Assietter 1 Terrin 1 Kanna 1 Såsskål 6 Karotter 7 Uppläggningsfat.
Mindre bruksslitage, nagg finnes. 3 karotter med spricka.