BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.
3380624. BYRÅ, teak, 1900-talets mitt.

Sex lådor med dubbla handtag.
Alla sex lådor är lätta att dra ut.

Höjd, 105 cm, Bredd 75 cm och djup 37 cm.

Bruksskick,repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sex lådor med dubbla handtag.

Bruksskick,repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 770