BRÄNNVINSFLASKA, samt 4 snapsglas, Gustav den III monogram.

338025. BRÄNNVINSFLASKA, samt 4 snapsglas, Gustav den III monogram.

Brännvinsflaska längd 12,5, bredd 5,5, höjd 22,5 cm
Snapsglas höjd 14,5 cm.

Smärre slitage samt någon mindre repa på brännvinsflaskan. Ett mindre nagg på undersidan av ett snapsglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snapsglas höjd 14,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 240